Opłaty za przedszkole

Miesięczna odpłatność za przedszkole

Opłata za korzystanie z opieki: 5h pobytu dziecka w przedszkolu jest bezpłatne (7:45 - 12:45). Pozostałe godziny to 1,14 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Opłata za wyżywienie - stawka dzienna żywieniowa to 9 zł za każdy dzień obecności dziecka w przedszkolu.

Rodzic zobowiązany jest do odebrania raportu za m-c poprzedni do dnia 5-tego dnia bieżącego miesiąca (nawet w przypadku nieobecności dziecka) i uregulowania opłat do 10-tego dnia (np.  za m-c wrzesień– opłatę należy uregulować do 10 października)

Prosimy rodziców aby w tytule przelewu podać:
imię i nazwisko dzieckanazwę miesiąca, za który jest dokonywana wpłata np. Anna Nowak/luty

NUMERY KONT I ZASADY WPŁAT:

Opłaty należy regulować na osobne konta bankowe:

1. Konto żywieniowe: Przedszkole Publiczne w Boguchwale

Nr  04 9163 0009 2001 0000 8864 0049

oraz za pobyt dziecka w przedszkolu :

2. Konto za opiekę: Przedszkole Publiczne w Boguchwale

Nr 79 9163 0009 1001 0000 8864 0005

W przypadku  braku wpłaty za poprzedni m-c  do dnia 25 bieżącego m-ca dziecko zostanie skreślone z listy przedszkolaków.

Poprzez internet, logując się na stronę edziecko.dipolpolska.pl (link poniżej) można sprawdzić historię pobytu dziecka w przedszkolu (m.in. kwotę do zapłaty za dany m-c).

Logowanie dla dzieci przyjętych w roku szkolnym 2022/2023:

Login to numer karty, a hasło to kombinacja znaków składających się z nazwiska (z małej litery, bez polskich znaków) i  dopełnienia cyfr do 10 (jeśli nazwisko składa się z 10 liter, nie trzeba dopełniać cyframi), np. nowak12345. Hasło można (należy) zmienić.

*Podaną stronę internetową proszę uruchamiać w przeglądarce internetowej Microsoft Edge lub Opera.

Data dodania: 2020-10-11 15:00:39
Data edycji: 2022-11-17 21:37:45