Dzień Ziemi w przedszkolu - przedstawienie w grupie Motylków.

W czwartek, 22 kwietnia 2021r w naszym przedszkolu odbył się Światowy "Dzień Ziemi". Dzieci ze wszystkich grup wiekowych uczestniczyły w zabawach z okazji dnia naszej planety. Przypomniały i utrwaliły sobie wiadomości, jak należy dbać o ziemię, o przyrodę.

Motylki przygotowały występ z okazji święta naszej planety, który miał nam wszystkim przypomnieć, że każdy może dbać o środowisko i zmobilizować świat do podjęcia znaczących działań w celu dokonania pozytywnych zmian. Przedszkolaki pamiętają, że Ziemia to dom dla wszystkich żywych stworzeń to nasze wspólne dobro w związku z tym musimy troszczyć się o środowisko naturalne. Promując proekologiczne postawy wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę dzieci bardzo chętnie utożsamiały się z odgrywanymi postaciami dając dobry przykład, jak znaleźć swój sposób na ochronę środowiska.

Data dodania: 2021-04-29 21:05:24
Data edycji: 2021-04-29 21:07:11