Dzień Ziemi - występ dzieci z grupy Motylków

Obchody Dnia Ziemi to wyjątkowe wydarzenie, które łączy edukację ekologiczną z radością twórczego wyrazu. W naszym Przedszkolu, jak co roku, aktywnie promujemy wśród najmłodszych wartości ekologiczne. W tym roku, podczas obchodów Dnia Ziemi, mali artyści z grupy "Motylków" zaprezentowali występ, który był owocem ich ciężkiej pracy i zaangażowania nauczycieli oraz rodziców. Od piosenek o tematyce przyrodniczej po scenki teatralne, dzieci wcieliły się w role małych opiekunów Ziemi, przypominając wszystkim o znaczeniu dbałości o środowisko naturalne.

Każda grupa przedszkolna organizuje różnorodne aktywności, które rozwijają świadomość ekologiczną. Ciekawe zajęcia, prace plastyczne i techniczne, kreatywne opowieści czy projekty tematyczne to inicjatywy, które pozwalają dzieciom odkrywać świat przyrody i uczyć się odpowiedzialności za otaczające nas środowisko.

Dzień Ziemi w przedszkolu to także doskonała okazja do wspólnego świętowania i podkreślenia, że każdy, niezależnie od wieku, może przyczynić się do ochrony naszej planety. To przesłanie, które "Motylki" przekazały w swoim występie również własnym rodzicom. Była to okazja, aby zobaczyć, jak młode pokolenie może mieć pozytywny wpływ na naszą przyszłość, dbając o środowisko już od najmłodszych lat.

Data dodania: 2024-04-21 13:53:06
Data edycji: 2024-04-21 14:06:23