Ekologiczny tydzień w grupie Biedroneczek

Biedroneczki przez cały tydzień rozmawiały na temat ekologii. Dowiedziały się w jaki sposób dbać o naszą planetę oraz jakie zasady powinien znać każdy mały ekolog.
Rodzice również zaangażowali się w omawiany projekt i wspólnie z dziećmi stworzyli w swoich domach eko-zabawki. Były to prawdziwe cudeńka, które sprawiły dzieciom dużo radości. Biedronki były przeszczęśliwe podczas zabawy. Udało się również zorganizować na koniec wystawę, która również zachwyciła przedszkolną społeczność.
Wielkie brawa dla kreatywnych Rodziców i podziękowania za zaangażowanie! Z pewnością wspólne ekologiczne majsterkowanie przyniosło wiele radości!
Data dodania: 2023-06-20 19:26:04
Data edycji: 2023-06-20 19:26:31