''Koncert zimowy'' z okazji Dnia Babci i Dziadzia

W  dniu 20 stycznia 2024r. w Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale na scenie pojawili się „mali – wielcy” artyści z naszego przedszkola, aby uczcić Dzień Babci i Dziadka. Pani Dyrektor Ewa Nurczyk rozpoczęła to wyjątkowe wydarzenie serdecznym powitaniem wszystkich gości, najważniejszych w tym dniu Babć i Dziadków wszystkich Przedszkolaków, jak również gości specjalnych Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie - Panią Jolantę Wasilewską oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Boguchwała - Panią Ewelinę Jasińską oraz emerytowanych Nauczycieli Przedszkola Publicznego w Boguchwale.

W atmosferze pełnej radości i miłości rozpoczął się „Koncert Zimowy” w którym każda grupa przedszkolna pod czujnym okiem swoich nauczycieli zaprezentowała wiersze, piosenki i tańce o tematyce zimowej wprowadzając wszystkich gości w magiczny świat zimowej scenerii. Występ dzieci wzbogacony był o starannie przygotowane stroje pani zimy, śnieżynek, bałwanków czy gwiazdeczek. Na koniec nie mogło zabraknąć życzeń dla naszych Babć i Dziadków, które płynąc prosto z małych serduszek powodowały łzy wzruszenia u najbliższych. Po koncercie czekał na wszystkich słodki poczęstunek, który zadbały Panie Kucharki z naszego Przedszkola.

To już drugie międzypokoleniowe spotkanie zorganizowane przez Przedszkole Publiczne w Boguchwale, które wzmacnia więzi rodzinne oraz uczy nasze przedszkolaki, aby pamiętały o tych ważnych dniach w roku. Nasza cała przedszkolna społeczność raz jeszcze składa serdeczne podziękowania wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczne uczestnictwo w koncercie oraz życzymy dużo zdrowia, braku trosk i nieustającej pociechy z wnucząt!

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu strojów dla dzieci.

Składamy serdeczne podziękowania dla Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale i dla Pani Dyrektor Agnieszki Czarnik-Buż za możliwość zorganizowania koncertu na dużej scenie. Dziękujemy Telewizji Boguchwała za kolejne już utrwalenie wydarzeń z naszego przedszkola, dzięki Panu Jackowi Żarów wspomnienia zostały zapisane na nagraniu i zdjęciach. Dziękujemy również Panu Grzegorzowi Stojkowi za realizację dźwiękową i za to, że było nas tak dobrze słychać.

Data dodania: 2024-01-27 15:39:40
Data edycji: 2024-01-27 15:42:07