Motylki poznają zasady ruchu drogowego.

Znajomość zasad ruchu drogowego to bardzo ważna umiejętność, którą należy kształtować od najmłodszych lat. Dzieci z grupy ,,Motylki’’ również zapoznawały się z elementarnymi zasadami ruchu drogowego. Na najbliższym przejściu dla pieszych uczyły się poprawnego przechodzenia przez jezdnię. W trakcie spaceru próbowały rozpoznawać znaki drogowe, które poznały na zajęciach. Dowiedziały się również o zagrożeniach wynikających z niewłaściwego zachowania się na ulicy. Ponadto dzieci uczestniczyły w zabawach związanych z ruchem drogowym.

Data dodania: 2020-10-20 14:53:19
Data edycji: 2020-10-20 14:54:19