Pasowanie na Przedszkolaka - Biedroneczki

We wtorek 7 listopada 2023r., w naszym przedszkolu odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Był to wyjątkowy dzień dla dzieci z grupy "Biedroneczki", które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, takiej jak: śpiewanie, taniec, gra na instrumencie i recytacja wierszyków. Ślubowały być dzielne, zgodnie się bawić i z uśmiechem przychodzić do przedszkola. Dzieci przekonały wszystkich zebranych gości o tym, że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA, w związku z czym Pani Dyrektor Ewa Nurczyk rozpoczęła uroczyste pasowanie. Przy pomocy magicznej różdżki dotknęła ramienia każdego przedszkolaka. Znak dźwiękowy był sygnałem, że od tej pory dzieci stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. Pasowanie odbyło się w obecności Rodziców,którzy mogli podziwiać swoje dzieci, w tym jakże wyjątkowym dla nich dniu. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie dla dzieci wspaniałych pamiątek z tego dnia. GRATULUJEMY naszym nowym przedszkolakom i życzymy, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł za sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Data dodania: 2023-11-13 20:51:36
Data edycji: 2023-11-13 20:54:01