Pasowanie na przedszkolaka w grupie Biedroneczek.

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza tak ważna uroczystość przedszkolna dla dzieci z grupy Biedroneczek. Odbyło się ono 13 listopada 2020r. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszyków, piosenek, gry na instrumentach, a nawet tańców. Tym samym przekonały wszystkich o tym, że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA. Po części artystycznej, dzieci ślubowały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Kolejno nastąpił akt pasowania. Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków Przedszkola Publicznego w Boguchwale było dotknięcie magiczną różdżką ramienia dziecka przez Panią Dyrektor Ewę Nurczyk. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia Biedroneczki otrzymały dyplom pasowania oraz książkę. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, który niewątpliwie zasmakował przedszkolakom. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w naszych sercach!

Data dodania: 2020-11-15 19:18:19
Data edycji: 2020-11-15 19:55:53