Pszczółki pieką pierniczki

Grupa Pszczółek zaczęła świąteczne przygotowania, dzięki którym po całym przedszkolu roznosił się wspaniały zapach. Dzięki uprzejmości naszej kuchni mogliśmy upiec pierniczki. Dzieci miały mnóstwo pracy i zabawy podczas wycinania foremkami. Mimo, że wszyscy próbowali zmierzyć się z wałkiem do ciasta, to niestety nie wszystkim się to udało. Dziękujemy szczególnie pani Magdalenie Pakuła za inicjatywę; za przygotowanie ciasta piernikowego i przeczytanie książeczki.

Data dodania: 2023-12-21 21:42:55
Data edycji: 2023-12-21 21:43:38