Ruch to zdrowie, każdy Motylek to powie - spotkanie z Tatusiem Mikołaja

"W zdrowym ciele, zdrowy duch" - tak z pewnością w dniu dzisiejszym (31.10.2023r.) mogą powiedzieć dzieci z grupy Motylków. A wszystko za sprawą wizyty Tatusia Mikołaja - Pana Marcina, który na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego. Pan Marcin opowiedział dzieciom jak wielki wpływ ma aktywność fizyczna na nasz organizm. Aby się o tym przekonać zorganizował dla nas zajęcia ruchowe, które rozpoczęły się intensywną rozgrzewką. Następnie przedszkolaki wykonywały rożnorodne ćwiczenia na przyrządach gimnastycznych przyniesionych przez Tatę Mikołaja. Po tych wielkich wyczynach sportowych przyszedł czas na zasłużoną nagrodę - każdy Motylek otrzymał złoty medal od Pana Marcina. Oczywistym jest, że na złoty medal zasłużyła również Pani Ela.

Wielkie gratulacje dla sportowców z grupy Motylków!

Zajęcia przygotowane przez Pana Marcina dały dzieciom wiele radości, co można było zobaczyć na roześmianych buźkach!

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas na zorganizowanie nam tak wspaniałego dnia!

Data dodania: 2023-10-31 21:02:35
Data edycji: 2023-10-31 21:03:55