Skąd się biorą emocje? - spotkanie z Panią Psycholog

Sówki oraz Pszczółki spotkały się z panią Klaudią - panią psycholog. Pani psycholog wytłumaczyła dzieciom czym są emocje. Dzieci szukały miejsc w ciele gdzie emocje możemy odczuwać. Rozmawiały z panią psycholog w jaki sposób odczuwamy w danych miejscach emocje. Następnie pani Klaudią przeczytała dzieciom książeczkę o Doktorze Kolorowym Potworze, który pomógł Ninie, bohaterce tej historii poradzić sobie z emocjami. Dzieci losowały z apteczki sposoby regulowania emocji, a potem w swojej apteczce umieszczały swój ulubiony sposób na poradzenie sobie z napięciem.

Data dodania: 2023-12-21 21:52:13
Data edycji: 2023-12-21 21:55:33