Szkoła z pasją - spotkanie z Pawłem DAZZLE Kidoń - Przedszkole Publiczne w Boguchwale

Szkoła z pasją - spotkanie z Pawłem DAZZLE Kidoń

28 października w naszym przedszkolu odbyÅ‚o siÄ™ spotkanie ze znanymi sportowcami w ramach projektu SzkoÅ‚a z PasjÄ….
Nasze przedszkole odwiedziÅ‚ PaweÅ‚ DAZZLE KidoÅ„ – Mistrz Åšwiata Basketball Freestyle, czyli mistrz w trikach z piÅ‚kÄ… do koszykówki.
PaweÅ‚ jest również pierwszym w historii Europejczykiem, wystÄ™pujÄ…cym w barwach legendarnej amerykaÅ„skiej drużyny Harlem Globetrotters.
Spotkanie miaÅ‚o także charakter edukacyjny. Oprócz możliwoÅ›ci zobaczenia PawÅ‚a w akcji na żywo przedszkolaki usÅ‚yszaÅ‚y również historiÄ™ jego pasji. DowiedziaÅ‚y siÄ™, jak to siÄ™ staÅ‚o, że chÅ‚opak mieszkajÄ…cy w maÅ‚ej wsi pod BabiÄ… GórÄ… zostaÅ‚ najlepszym zawodnikiem na Å›wiecie.
Celem spotkania byÅ‚o też zmotywowanie dzieci do wiÄ™kszej aktywnoÅ›ci ruchowej, rozwijanie zainteresowaÅ„ sportem oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych.

Data dodania: 2022-11-01 16:46:35
Data edycji: 2022-11-01 16:57:05

„JeÅ›li szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwoÅ›ciami to może ono zrobić wiÄ™cej, niż od niego oczekujemy, a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno"