Teatrzyk pt. ''Zimowe igraszki''

W dniu 6.12.2022r. (wtorek) odbył się w naszym przedszkolu teatrzyk pt. "Zimowe igraszki". Była to piękna, zimowa bajka, która przypomniała nam jak fajne mogą być zimowe zabawy na śniegu. Wszystkie przedszkolaki zamarzyły żeby pojeździć na sankach czy ulepić bałwanka. Wraz z wesołym zajączkiem dzieci mogły porzucać wełnianymi śnieżkami. Śmiechu i radości było co nie miara.

Na koniec przedstawienia Krasnal Hałabała wybrał się na poszukiwanie Świętego Mikołaja, który utknął gdzieś w śniegu! Na całe szczęście, dzielny krasnal odnalazł głównego Bohatera tego dnia, dzięki czemu wszystkie dzieci zostały obdarowane wspaniałymi prezentami!

6 grudzień to zdecydowanie jeden z najlepszych dni w roku dla dzieci!

Data dodania: 2022-12-08 12:24:19
Data edycji: 2022-12-08 12:25:20