Witamy po wakacjach!

W przedszkolnych murach znów rozbrzmiewają dziecięce rozmowy, śmiechy i zabawy!

Witamy wszystkie dzieci po wakacjach! Wesołe, wypoczęte i pełne energii do nowych przygód! Życzymy Wam pełnego radosnych zabaw, nowych wrażeń i sukcesów roku szkolnego!

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji, wspaniałych przyjaciół i wielu radości w czasie odkrywania i poznawania świata wokół nas!

Drodzy Rodzice, Wam życzymy, aby Wasze dzieci codziennie zaskakiwały Was swoimi nowymi osiągnięciami i sukcesami!

Data dodania: 2023-09-04 18:48:08
Data edycji: 2023-09-14 22:21:33