Wizyta Świętego Mikołaja w grupach młodszych (Biedronki, Motylki, Żabki)

W dniu 8.12.2023r. nasze przedszkolaki odwiedził Święty Mikołaj, najmilszy i najbardziej wyczekiwany gość w przedszkolu. Zanim jednak zaparkował biezpiecznie na dachu i nakarmił swoje renifery, dzieci mogły pobawić się z pomocnikiem Mikołaja - elfem Mariolą. Było dużo zabawy, śmiechu i radości, więc czas oczekiwania minął bardzo szybko. Później każdy przedszkolak miał możliwość porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wszystkie dzieci powitały naszego gościa wielkim uśmiechem i zaśpiewały mu piosenkę. A Mikołaj zostawił w salach paczki z prezentami, w których były przepiękne zabawki do wspólnych zabaw! Był to wyjątkowy dzień dla dzieci!

Dziękujemy Święty Mikołaju!

Data dodania: 2023-12-11 20:09:00