Zaczytane Motylki - Wizyta Mamy Oliwki

Czytanie dzieciom bajek to jedna z lepszych rzeczy, jakie można zrobić dla ich rozwoju. Bo choć żyjemy w czasach zdominowanych przez media elektroniczne, tradycyjna książka wciąż nie ma sobie równych w pobudzaniu wyobraźni, rozwijaniu postaw twórczych i kreatywności. A wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas na rozwijanie zainteresowań czytelniczych.
Grupę Motylków z bajeczką odwiedziła pani Natalia Szczupiel-Madej, mamusia Oliwki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały przygód Kicia Koci i obiecały, że będą zachęcać swoich rodziców do kolejnych odwiedzin.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Natalii!
Data dodania: 2023-10-12 14:23:54
Data edycji: 2023-10-12 14:25:35